Обяви за работа в Плевен от bg-rabota.com

Обяви за работа

ЗАВАРЧИК - аргон

Обява за работа в Пловдив за "Производство", публикувана на 18.08.2014 , разгледана 1387 пъти

НЕАКТИВНА
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ :
- Заваряване с аргон.
- Изработване на корпуси на машини и съоръжения от неръждаема стомана.

ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:
- Квалификация - заварчик.
- Заварчик работил с неръждавейка.
- Опит в машиностроенето е предимство.

ДРУЖЕСТВОТО ПРЕДЛАГА:

- Динамична и мотивираща работна среда;
- Стриктно спазване договореностите между страните;
- Здравословни и безопасни условия на труд;
- Вътрешно фирмени отношения, основаващи се на утвърдени правила и процедури;
- Осигурен безплатен транспорт в две направления: Пловдив-Киттнер-Пловдив и Сопот - Киттнер -Сопот.

Необходими документи за кандидатстване:
- Автобиография с актуална снимка.
- Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Град: Пловдив

Телефон: 032 / 607762

Имейл: kkaragyozova@kittnerbg.com

Лице за контакти: Красимира Карагьозово