Обяви за работа в Плевен от bg-rabota.com

Обяви за работа

Сътрудник продажби

Обява за работа в София за "Търговия", публикувана на 23.10.2014 , разгледана 1061 пъти

Ние сме българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешки ресурси.
Във връзка с разширяване на магазинната мрежа на наш клиент – голяма телекомуникационна компания на българския пазар – търсим:

Основни отговорности:
- Kонсултиране на клиентите относно предлаганите продукти и услуги и запознаване с актуалните промоции с цел продажба;
- Изпълнение на поставените месечни продажбени цели съгласно фирмените политики;
- Спазване на установените стандартите за мърчандайзинг и чистота в магазина;
- Работа на каса и изготвяне на справки и отчети, отразяващи дейността;
- Познаване на съвременните тенденции в сферата на телекомуникациите;

Изисквания към кандидатите:
- Комуникативност и енергичност;
- Мотивация за реализиране на продажби;
- Много добра компютърна грамотност (MS Office, Internet);
- Лоялност, отговорност, желание за работа в екип;
- Предишен опит в прякото обслужване на клиенти е съществено предимство;

Ние предлагаме:
- Професионално развитие в една от най-големите телекомуникационни компании в България;
- Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията;
- Много добрo възнаграждение и бонусна система;
- Допълнителен социален пакет;

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 1504/ 29.08.2012 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа, валидно до 29.08.2017 г.

Град: София

Телефон: 0886 109 500

Имейл: mariyan.zagaryov@easyconsultbg.com

Лице за контакти: Мариян Загарьов