Обяви за работа в Плевен от bg-rabota.com

Обяви за работа

Авто Ел. Инсталатор

Обява за работа в София за "Инсталация/Поддръжка/Сервиз", публикувана на 30.03.2015 , разгледана 727 пъти

"Биодит Балканс" ЕАД е иновативна компания, основана на новите технологии и специализирана в проектирането и произвеждането на системи за идентификация и контрол на достъп.

ФИРМАТА НАБИРА:

Ел. техници с опит за монтиране на системи за сигурност в автомобили.

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

- монтаж на иновативни устройства за защита на автомобила.
- тестване на продуктите.
- организация на работния процес и стриктно спазване на сроковете, определени за изпълнение на зададените проекти.

ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ: Подходящите кандидати да притежават:

- Опит в областта на ел-монтьорството
- Работа с висок и скъп клас автомобили
- Ориентираност към постигане на резултати
- Комуникативни умения
- Отговорност и организираност
- Умение за работа в екип

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

• Фирмено обучение;
• Отлични условия за работа и възможност за дългосрочна реализация
• Работа в екип от опитни професионалисти
• Работа в динамична и развиваща се среда на иновативни технологии и уникални продукти
• Атрактивно заплащане

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:

Автобиография с актуална снимка

Данните, които се предоставят са лични данни по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален ред на съхранение и защита.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Град: София

Имейл: office@biodit.com

Лице за контакти: Диляна Георгиева