Обяви за работа в Плевен от bg-rabota.com

Обяви за работа

Оператор на металообработващи машини с ЦПУ

Обява за работа в Асеновград за "Производство", публикувана на 25.07.2016 , разгледана 1584 пъти

Българска фирма с чуждестранно участие, с основна дейност производство на части и принадлежности за автомобили, разполагаща с високотехнологично оборудване, търси да назначи оператори на нови металообработващи машини с ЦПУ (FANUC)

ПРЕДЛАГАМЕ ОБУЧЕНИЕ НА МЯСТО!

Отговорности и задължения:
Отговаря за качеството на детайлите, съгласно изискванията на чертежа, както и за наличността и състоянието на поверенатата екипировка и принадлежности към поверената му машина;
Следи и отговаря за правилната експлоатация и поддръжка на машината, вкл. за наличието на необходимите заготовки, масла, смазочно-охлаждаща течност и други; почиства машината по време и в края на работната смяна;
Отговаря за изпълнението на нормите. Съблюдава поставените срокове и своевременно уведомява прекия си ръководител при възможност за отклонения от установените времеви графици;
Отговаря за наличността и състоянието на поверената измервателна техника. Участва в извършването на планово-профилактични ремонти на машините.
Участва в получаването на материали в и от склада.

Изисквания:
Минимум средно образование, за предпочитане техническо;
Трудов стаж по специалността в металообработващо производство като оператор на машина с ЦПУ е предимство, но не е задължително. Предлагаме обучение на място;
Умело използване на измервателни инструменти и разчитане на техническа документация;
Компютърна грамотност;
Изпълнителност, дисциплинираност и отговорност;
Неконфликтна личност.

Компанията предлага:

Работа с нови и съвременни металообработващи машини с ЦПУ;
Възможност за професионално развитие и обучение;
Адекватно заплащане;
Трудов договор.

Ако позицията представлява интерес за Вас, моля кандидатствайте на адрес: office@vrmautotechnologies.com. Очакваме Ваша подробна автобиография с актуална снимка и индикация за възможна дата за започване на работа при нас.

След подбор по документи, ще поканим одобрените кандидати на интервю.

Заплащане: 600-900 лв.

Град: Асеновград

Телефон: 032630857

Имейл: office@vrmautotechnologies.com

Лице за контакти: Й.Русинов