Обяви за работа в Плевен от bg-rabota.com

СиTийм набира кадри за Чехия, гр. Бероун. Вакантните позиции са Заварчик, Монтажник и Електротехник.

Обява за работа в (Друг) за "Производство", публикувана на 10.08.2017 , разгледана 1698 пъти

За наш партньор, световен лидер в производството на хладилна техника, търсим да назначим инициативен и служители за позицията:

Електротехник
Отговорности за позицията:
Изгражда електрическата инсталация на хладилните витрини;
Монтира допълнителни кабелни канали за обезопасяване на електрическата система;
Провежда тестове за правилното функциониране на електрическата инсталация;
Работи с техническа документация.
Изисквания:
Завършено образование в областта на Електротехниката;
Умения за разчитане на техническа документация;
Сертификат за завършен курс по „Електротехника“ – ще се счита за предимство;
Сръчност и умения за работа с различни инструменти и измервателна техника;
Предишен опит – мин. 1 година;
Компютърна грамотност.

Монтажник производство
Извършване на работни операции, свързани с монтиране на метални лайсни към основната структура на хладилните витрини;
Работа по предварително зададена схема;
Изпълнява други задачи, свързани с длъжността и възложени от прекия ръководител;
Поддържа работното си място в чист и подреден вид.
Изисквания:
Сръчност и умения за работа с инструменти;
Умения за работа в екип;
Внимание към детайлите;
Организираност и отговорност;
Умения за работа спрямо работни инструкции;
Предишен опит на подобна позиция ще се счита за предимство.

Заварчик
Заваряване на медни тръби за охладителната система на хладилните витрини;
Извършва на визуален контрол за качествена и прецизна изработка;
Прилага и спазва всички вътрешни правила по безопасност на труда в компанията;
Изисквания:
Сертификат/Документ за правоспособност за заваряване;
Сръчност, отговорност и внимание към детайла;
Организираност и отговорност.

Компанията предлага:
Трудов договор и фирмено обучение;
Работно облекло и всички мерки за безопасност на труда по време на работния процес;
Конкурентно месечно възнаграждение;
Възможност за допълнителен месечен бонус;
Квартира с много добри условия за живеене;
Превоз от България до Чехия (и обратно).

В случай на интерес към предложението за работа, моля обадете се на телефон +359 888 293 311 или ни напишете е-мейл на ralitsa.georgieva@cteam.bg

Очакваме Вашите кандидатури!

Заплащане: 1720

Град: (Друг)

Телефон: +359 888 293 311

Имейл: ralitsa.georgieva@cteam.bg

Лице за контакти: Ралица Георгиева